Warownia Pszczyńskich Rycerzy

O tym, co nam się w Pszczynie podoba - Everything we do like about Pless city.
sylwek

Warownia Pszczyńskich Rycerzy

Post autor: sylwek » 22 sie 2017, 07:48

Krzysztof

Re: Warownia Pszczyńskich Rycerzy

Post autor: Krzysztof » 23 sie 2017, 07:57

Byłem i wszystkim polecam. Wspaniała atmosfera, bardzo dobre jedzenie. No i idealne miejsce do ujarzmienia aktywnego pięciolatka choć na chwilę.

Gocha

Post autor: Gocha » 24 sie 2017, 19:18

Byłam tam dzisiaj z dzieciakami. Powiem krótko - rewelacja. Super park rozrywki dla młodych i świetna kuchnia. Jedyne co do czego można by się doczepić to duża ilość os. Jedząc lub pijąc trzeba było szczególnie uważać szczególnie na maluchów. Szczerze polecam. :P

Gocha

KatarzynaK

Post autor: KatarzynaK » 26 sie 2017, 14:09

W ten weekend wielki zlot czarownic w Warowni Pszczyńskich Rycerzy. Wszystkie wiedźmy przybywajcie :!:
► Pokaż Spoiler

Awatar użytkownika
po_prostu_ja

Post autor: po_prostu_ja » 27 sie 2017, 06:58

Byłem wczoraj w Warowni z dzieciakami i powiem wam że miejsce jest rewelacyjne. Nie dość że urokliwe i pełne atrakcji to jeszcze tanio i dobrze można zjeść. Była tam wczoraj jakaś impreza wesele chyba ale kompletnie nie dało się tego odczuć. Obiekt jest tak duży że pomimo tego że parking był zawalony autami w środku dało się znaleźć ustronne miejsce by posiedzieć i rozkoszować się klimatem.

/// Just Me ///

pszczyna ps

Post autor: pszczyna ps » 11 gru 2017, 13:42

Takie inof znalazłem o waroni na stronie fotograficzne https://sandra-kuba.pl/wesele-w-pszczynie/

- A jeśli pewnego dnia będę musiał odejść? - spytał Krzyś, ściskając Misiową łapkę. - Co wtedy?
- Nic wielkiego. - zapewnił go Puchatek. - Posiedzę tu sobie i na Ciebie poczekam. Kiedy się kogoś kocha, to ten drugi ktoś nigdy nie znika.

misiu

Post autor: misiu » 11 gru 2017, 16:41

Jak już spamujesz linkami to przynajmniej nie rób byków

ODPOWIEDZ

Skomentuj dyskusję na Facebook