Henryk Kania dba o pracowników

O życiu codziennym w firmach i zakładach pracy
Diariusz

Henryk Kania dba o pracowników

Post autor: Diariusz » 08 sie 2017, 11:30

jacek.Żóławski

Re: Henryk Kania dba o pracowników

Post autor: jacek.Żóławski » 08 sie 2017, 21:11

HaHa dobre :)!

zapomniałeś dopisać 'artykuł sponsorowany'

Awatar użytkownika
PluszakMoj

Post autor: PluszakMoj » 09 sie 2017, 06:20

Nie wiem jak się pracuje u Kani bo nigdy tam nie pracowałam ale kupiłam kiedyś ich kiełbasę na grilla i najlepsze co w niej było to napis na opakowaniu - 'idealna na grilla' :lol: :lol:

Mistrz masarski jakich mało, sztuka robienia kiełbasy bez mięsa. Zawartość mięsa to obłędne 18 procent gdzie w sumie z dodatkiem z drobiu udaje się uzyskać zawrotne 33 procent. Reszta tego 'pokarmu' to regulatory pazury, woda tłuszcz i inne dodatki polepszające.

Nie muszę pisać co powstaje z tego po krótkim pobycie 'kiełbasy' w środowisku grillowym.

smacznego i miłego dnia wszystkim
Pluszak

Awatar użytkownika
Gabriela Kolenda

Post autor: Gabriela Kolenda » 09 sie 2017, 09:15

Pracowałam w tej firmie na produkcji i była to świetna praca. Praca tylko 5 dni w tygodniu, bez świąt. Wolne kiedy chcesz na żądanie, bony na święta. Dodatek dla dzieci. Nadgodziny płatne extra. A jeśli chodzi o zarobki to fakt szału nie było ale te 2300 na rękę co miesiąc wpływało. Wszystko to jak na Pszczynę to całkiem dobre uważam warunki i nie ma co narzekać. Ja miałam to szczęście i znalazłam coś innego ale wiadomo nie każdy ma.

A co do wyrobów to sprawa gustu każdego z osobna. Ja osobiście kupuję u lokalnego rzeźnika ale są znajomi i jest ich wiele co sobie produkty p. Kani chwalą. Zresztą ten fakt że sprzedaje na całą Polskę mówi sam za siebie.

Gabriela Kolenda

Gość

Post autor: Gość » 09 sie 2017, 10:48

Gabriela Kolenda pisze:
09 sie 2017, 09:15
Pracowałam w tej firmie na produkcji i była to świetna praca. Praca tylko 5 dni w tygodniu, bez świąt. Wolne kiedy chcesz na żądanie, bony na święta. Dodatek dla dzieci. Nadgodziny płatne extra. A jeśli chodzi o zarobki to fakt szału nie było ale te 2300 na rękę co miesiąc wpływało. Wszystko to jak na Pszczynę to całkiem dobre uważam warunki i nie ma co narzekać. Ja miałam to szczęście i znalazłam coś innego ale wiadomo nie każdy ma.

A co do wyrobów to sprawa gustu każdego z osobna. Ja osobiście kupuję u lokalnego rzeźnika ale są znajomi i jest ich wiele co sobie produkty p. Kani chwalą. Zresztą ten fakt że sprzedaje na całą Polskę mówi sam za siebie.

Gabriela Kolenda
Ciesze sie ze pani znalazla lepsza prace :) ZSycze duzo sukcesow w zyciu prywatnym i zawodowym.

Gość

Post autor: Gość » 10 sie 2017, 06:54

Ciekawie pani pisze. Pracowałam tam parę lat temu. Mogę to opisać jednym słowem - dramat. Mobing na każdym kroku. Zmuszanie do pracy ponad wymiar. Jeśli extra płatne to w kopercie wiadomo o co chodzi. Jeśli ktoś się postawił to wylot w mig. Nie wiem jak jest teraz ale wtedy było właśnie tak.

ODPOWIEDZ

Skomentuj dyskusję na Facebook